Bo warto mieć wspomnienia...
Wszystkim, którzy coś stracili,
a potem to odnaleźli,
i uświadomili sobie,
co stracili.

Witaj Internetowy Podróżniku w serwisie podróżniczym „bo warto mieć wspomnienia...”. Znajdą Państwo całkiem sporo wspomnień i opisów naszych wypraw nie tylko do znanych i polecanych zakątków naszego globu. Fascynująca architektura, sielankowe wioski, arkadyjskie pejzaże, słońce i plaże - wszystko to można znaleźć u nas. Przemierzając świat, staramy się przede wszystkim dotrzeć do miejsc nieznanych, których nie znajdzie się przewodnikach turystycznych. Staraliśmy się poznać i ukazać prawdziwe piękno naszego świata.
Wszystkie nasze wycieczki były bardzo ciekawe i udane. Pozostały zdjęcia i cudowne wspomnienia. W naszym serwisie przedstawiamy informacje o najważniejszych i najciekawszych atrakcjach turystycznych, mnóstwo ciekawych fotografii, plany, mapy oraz inne wskazówki, które umożliwią Państwu lepsze przygotowanie się do odwiedzenia tych miejsc.
Lokalizacje wszystkich atrakcji turystycznych dodatkowo zostały opatrzone współrzędnymi GPS, za pomocą skojarzonego z nimi łącza, można w bardzo wygodny sposób przenieść się w dany zakątek świata korzystając z wirtualnego globusa: Google Earth. Niektóre wyprawy wzbogacone zostały także materiałem GPS opisującym przebiegi najciekawszych tras turystycznych.
Nasz serwis udostępnia także informacje pogodowe dla wielu regionów świata. Oprócz aktualnej pogody, dostępne są długoterminowe obserwacje warunków pogodowych oraz informacje klimatyczne. Materiał ten pozwoli Państwu lepiej dostosować czas podroży do panujących warunków pogodowych.
Zachęcamy do korzystania z możliwości dodawania komentarzy do stron serwisu. Dzięki komentarzom zyskujecie Państwo możliwość podzielenia się z innymi Internautami swoimi uwagami i komentarzami.
Udostępnione przez serwis kanały RSS zapewnia Państwu łatwy i wygodny sposób powiadamiania o nowościach na stronie.

W chwili obecnej są dostępne następujące działy:


Autorom serwisu jest bardzo miło, że zechcieli Państwo nas odwiedzić. Zapraszamy do przeglądania, życzymy miłych wrażeń i zapraszamy do częstego odwiedzania. Serwis jest ciągle rozwijany, publikowane są wspomnienia z kolejnych wypraw.
Aby skontaktować się z autorami serwisu prosimy kliknąć tutaj. Aby zapoznać się z zasadami korzystania z serwisu należy kliknąć tutaj.


Opinie i komentarze Rozpocznij nowy wątek...
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - rozpocznij dyskusję...
Co nowego...
Po zeszłorocznych doświadczeniach związanych ze zdobywaniem górskich szczytów zebranych podczas wypr...
Zdjęcie dnia
Zachodnie wybrzeże wyspy
Zachodnie wybrzeże wyspy
Pogoda na świecie
Pogoda dla: Managua [Managua International (Augusto Cesar Sandino International)]; Nikaragua


Co dalej...
Wyszukiwanie
Google

www skakuj.net
Licznik
Dotychczasowych odsłon strony:
Ostatnie odwiedziny: czwartek, 16 maj 2019, 06:53

Ostatnie wyszukiwania:
  • wspomnienia warto miec
  • bo warto mied wspomnienia
  • bo warto mied wspomnienia
  • skakuj


Ostatnie odsłony z:
Kraków, Polska
Polska, Polska
Gdansk, Polska
Beijing, Chiny
Madrid, Hiszpania