Los Hervideros
Mianem Los Hervideros określa się interesujące formacje skalne leżące mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Salinas de Janubio a El Golfo. Przez lata, fale morskie wydrążyły tunele i groty w zastygłej lawie, w których woda, szczególnie zimą, tworzy interesujące iluminacje.
Przy drodze, która przebiega równolegle do wybrzeża poprzez bezkresne morze lawy, nagle, jakby z nikąd wyłania się parking, z którego prowadzi wygodna promenada przez morze zastygłej lawy wprost do Los Hervideros (od »hervir« = gotować, kotłować). Kilka schodów i można zajrzeć do wnętrza jednej z jaskiń gdzie woda niespokojnie rozbija się o skalne ściany.
Kliknięcie na zdjęciu spowoduje, że zostanie wyświetlone ono w powiększeniu w wygodnej przeglądarce. Za pomocą przeglądarki i dostepnych w niej narzędzi można następnie nawigować pomiędzy dostępnymi fotografiami bez konieczności klikania każdorazowo na nowe zdjęcie. Życzymy miłego oglądania.
Opinie i komentarze Rozpocznij nowy wątek...
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - rozpocznij dyskusję...
Lokalizacja
Szerokość geograficzna:
 28°57'16"N
Długość geograficzna:
 13°49'59"W
Wysokość bezwzględna:
 ---

Zobacz w Google Earth
Zobacz w Google Maps
Ciekawe strony
Co dalej...
Licznik
Dotychczasowych odsłon strony:
Ostatnie odwiedziny: czwartek, 14 luty 2019, 13:03

Ostatnie wyszukiwania:
  • los hervideros
  • los hervideros bilety
  • los hervideros wikipedia
  • hiszpania urwiska


Ostatnie odsłony z:
Kraków, Polska
Polska, Polska
Gdansk, Polska
Beijing, Chiny
Madrid, Hiszpania