Jardín de Cactus
Ogród Jardín de Cactus został wybudowany w oparciu o plany wykonane przez Césara Manrique, został otwarty w 1990 roku i był jego ostatnim dużym projektem, który doczekał się realizacji.
W ogrodzie rośnie 1420 gatunków kaktusów pochodzących nie tylko z Lanzarote. Manrique wkomponował w ogród wiele schodów i schodków, kilka małych oczek wodnych, małą kawiarenkę oraz sklepik z pamiątkami. Ponad wszystkim góruje »molino«, młyn z XVIII wieku, który należy do nielicznej grupy zachowanych starych wiatraków na całej wyspie. W młynie można oglądać jak przebiega przemiał wcześniej wysuszonego ziarna.
Kliknięcie na zdjęciu spowoduje, że zostanie wyświetlone ono w powiększeniu w wygodnej przeglądarce. Za pomocą przeglądarki i dostepnych w niej narzędzi można następnie nawigować pomiędzy dostępnymi fotografiami bez konieczności klikania każdorazowo na nowe zdjęcie. Życzymy miłego oglądania.
Opinie i komentarze Rozpocznij nowy wątek...
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - rozpocznij dyskusję...
Lokalizacja
Szerokość geograficzna:
 29°04'49"N
Długość geograficzna:
 13°28'34"W
Wysokość bezwzględna:
 ---

Zobacz w Google Earth
Zobacz w Google Maps
Ciekawe strony
Co dalej...
Licznik
Dotychczasowych odsłon strony:
Ostatnie odwiedziny: wtorek, 12 luty 2019, 18:48

Ostatnie wyszukiwania:
  • jardin de cactus lanzarote
  • Jardin de Cactus
  • jardin de cactus
  • jardin de cactus


Ostatnie odsłony z:
Kraków, Polska
Polska, Polska
Gdansk, Polska
Beijing, Chiny
Madrid, Hiszpania